Aktualności

Filtry

PGE Energia Ciepła podpisała 21 sierpnia Porozumienie Generalne określające zasady współpracy ze swoimi spółkami zależnymi. Celem podpisanego Porozumienia jest zwiększenie efektywności działań w ramach zintegrowanej organizacji, jaką jest Grupa Kapitałowa PGE.

Czytaj więcej

Kilkaset osób wzięło udział w festynie edukacyjnym „Dzień Energetyka - nauka pełna energii” na terenie elektrociepłowni PGE Toruń. Były to pierwsze obchody Dnia Energetyka w toruńskiej elektrociepłowni zorganizowane pod marką PGE, w których wziął udział Minister Energii Krzysztof Tchórzewski.

Czytaj więcej

PGE Toruń po raz kolejny  będzie mecenasem jednej z instalacji świetlnych w ramach rozpoczynającego się 21 sierpnia w Toruniu Bella Skyway Festiwal! To jeden z najatrakcyjniejszych i najpopularniejszych festiwali, nie tylko w Toruniu, ale i w Polsce. Organizatorzy spodziewają się ponad 400 tysięcy gości!

Czytaj więcej

Prezes Zarządu PGE Energia Ciepła, Wojciech Dąbrowski, w czwartek, 2 sierpnia, złożył wieniec przy pamiątkowych tablicach znajdujących się w siedzibie Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Odbyły się tam uroczystości związane z obchodami 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i zdobycia przez Powstańców Reduty PWPW

Czytaj więcej

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA zorganizował zbiórkę darów na rzecz Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich.  Ofiarowane przez pracowników wyprawki szkolne, książki, zabawki, środki czystości oraz żywność trafią do najbardziej potrzebujących rodaków za wschodnią granicą.

Czytaj więcej

27 lipca na PGE Narodowym w Warszawie została podpisana wewnątrzgrupowa Umowa o Zarządzanie Rynkiem Mocy GK PGE. Na jej podstawie wszystkie działania związane z rynkiem mocy będą zintegrowane i zarządzane centralnie przez PGE SA.

Czytaj więcej

III Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera to cykliczne wydarzenie, które jest organizowane przez Zielonogórski Ośrodek Kultury. W tym roku odbyło się ono pod hasłem „Ziemia – zielona wyspa we Wszechświecie”.

Czytaj więcej

PGE Toruń zaangażowała się w projekt Lokalne Partnerstwo Urzędu Miasta, związany z poprawą jakości powietrza w Gminie Toruń. Prace Lokalnego Partnerstwa są częścią większego projektu realizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju pt.: „Partnerska Inicjatywa Miasta".

Czytaj więcej

W Gdyni powietrze niebawem będzie  jeszcze czystsze. Stanie się tak dzięki kolejnym podłączeniom do miejskiej sieci ciepłowniczej. W ramach gdyńskiego Programu Likwidacji Niskiej Emisji, wspieranego przez PGE EC i OPEC na mocy zawartej z Miastem Gdynia umowy zrównoważonego rozwoju, podłączane jest aktualnie osiedle domków jednorodzinnych w dzielnicy Gdynia Orłowo.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Festiwal „Nova Muzyka i Architektura" to letnia impreza muzyczna, której istotą są koncerty w urokliwych miejscach Torunia. Organizatorem wydarzenia jest Toruńska Orkiestra Symfoniczna, a PGE Toruń i PGE Energia Ciepła ponownie zdecydowały się uczestniczyć w przedsięwzięciu jako sponsor.

Czytaj więcej

Ponad 2 km nowych sieci ciepłowniczych, 31 nowoczesnych węzłów ciepłowniczych i uciepłownienie kolejnych rejonów miasta to nowe inwestycje PGE Toruń, zaplanowane do końca września tego roku. Ich celem jest zapewnienie mieszkańcom jeszcze większego bezpieczeństwa i komfortu cieplnego, szczególnie przed nadchodzącym sezonem grzewczym.

Czytaj więcej

W dniach 29-30 czerwca 2018 r. odbyła się V edycja SYMPOZJUM NAUKOWEGO ProEnergo - Możliwości i Horyzonty Ekoinnowacyjności w Warszawie.

Czytaj więcej