Aktualności

Filtry

18 - 20 kwietnia odbyło się seminarium zatytułowane "KOGENERACJA. Do usług". Jego uczestnikami byli wiodący inwestorzy działający na rynku wrocławskim.

Czytaj więcej

PGE Energia Ciepła i spółki po raz pierwszy wzięły udział w akcji GK PGE Lasy Pełne Energii. Wspólnie zasadziliśmy blisko 10 000 drzew!

Czytaj więcej

W gdyńskim gnieździe w niedzielę, 22 kwietnia, pojawił się nowy lokator - pierwszy mały sokolik. Wykluł się w Światowym Dniu Ziemi, jakby akcentując tym samym fakt, że należy do gatunku objętego ochroną w ramach Programu Restytucji Populacji Sokoła Wędrownego.

Czytaj więcej

16-17 kwietnia odbył się VI Ogólnopolski Szczyt Energetyczny w Gdańsku. Jednym z partnerów głównych tego wydarzenia było PGE. Patronat Honorowy nad imprezą objęli m.in. Minister Energii - Krzysztof Tchórzewski, Minister Środowiska - Henryk Kowalczyk, Minister Infrastruktury - Andrzej Adamczyk oraz Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej - Marek Gróbarczyk.

Czytaj więcej

PGE Energia Ciepła Oddział Wybrzeże została uhonorowany tytułem „Pracodawcy Przyjaznego Gdańskiej Szkole Zawodowej".

Czytaj więcej

6 marca przedstawiciele PGE Toruń uczestniczyli w spotkaniu z przedsiębiorcami prowadzącymi swoją działalność na toruńskiej Starówce.

Czytaj więcej

Jednym z elementów Strategii Ciepłownictwa Grupy PGE na lata 2018-2023 z perspektywą do 2030, jest konsolidacja elektrociepłowni należących do PGE GiEK z PGE Energią Ciepła.

Czytaj więcej

PGE Energia Ciepła oraz Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, niezawodny dostawca ciepła, zawarły z władzami pomorskiej Gminy Kosakowo Porozumienie w sprawie Partnerstwa na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej

Najwyższa jakość usług i procesów realizowanych przez Inżynierię oraz Badania i Rozwój w PGE Energia Ciepła została potwierdzona Certyfikatem ISO w styczniu 2018 rok.

Czytaj więcej