Strefa Klienta

energia cieplna

Ciepło sieciowe

PGE Energia Ciepła produkuje i dostarcza ciepło dla dużych, polskich miast, wśród których znajdują się: Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz, Kielce i Szczecin; spółka jest obecna także w Toruniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Gryfinie, Zgierzu i Siechnicach, gdzie jest również dystrybutorem ciepła do klientów końcowych.

Sprawdź
Przeciętne roczne zużycie ciepła

Klienci ciepła

PGE Energia Ciepła oferuje ciepło sieciowe uwzględniając lokalne potrzeby i wyzwania takie jaki wsparcie samorządów w ich programach antysmogowych oraz działaniach w ramach zrównoważonego rozwoju. 

Sprawdź
Efektywność energetyczna

Efektywność energetyczna

Zgodnie z treścią ustawy z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej, efektywność energetyczna to stosunek uzyskanej wielkości efektu użytkowego danego obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, w typowych warunkach ich użytkowania lub eksploatacji, do ilości zużycia energii przez ten obiekt, urządzenie techniczne lub instalację, albo w wyniku wykonanej usługi niezbędnej do uzyskania tego efektu.

Sprawdź
Kampanie medialne

Cyberbezpieczeństwo

W przestrzeni cyfrowej obserwuje się zwiększenie liczby oszustw internetowych, polegających na podszywaniu się przestępców pod znane i wiarygodne marki w celu wyłudzenia środków finansowych lub danych. Branża energetyczna jest wykorzystywana do tego typu nielegalnych działań. Sprawdź na co zwrócić uwagę, aby się chronić.

Sprawdź
img_6609

Kampanie edukacyjne

PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, aktywuje szereg działań edukacyjnych, prezentujących odbiorcom ciepła i energii elektrycznej, jak w łatwy sposób oszczędzać ciepło i dbać o środowisko. Najnowsze kampanie edukacyjne zachęcają dorosłych i dzieci do proekologicznej postawy we wszystkich lokalizacjach, w których PGE Energia Ciepła prowadzi działalność.

Sprawdź