Aktualności

Filtry

6 września br. na terenie gdańskiej elektrociepłowni odbyła się wizyta uczniów Zespołu Szkół Energetycznych. Spotkanie odbyło się w ramach porozumienia o współpracy oraz kształceniu przyszłych kadr dla branży energetycznej, zawartego 14 listopada 2016 roku pomiędzy ZSE a PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże.

Czytaj więcej

W dniach 3 - 5 września 2018 roku odbyło się XX Sympozjum Naukowo-Techniczne ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2018. W Sympozjum wzięło udział blisko 800 uczestników – przedstawicieli polskich i zagranicznych firm z branży energetycznej oraz ośrodków badawczych i naukowych.

Czytaj więcej

31 sierpnia odbyło się drugie spotkanie zespołu „Lokalne Partnerstwo", którego celem jest  wypracowanie działań służących poprawie jakości powietrza w Toruniu. Zespół, w którego skład wchodzą przedstawiciele PGE Toruń, został powołany z inicjatywy Miasta Toruń.

Czytaj więcej

W dniach 25-26 sierpnia br. odbyła się 11 edycja „Tour de Rybnik”, którego ambasadorem był Przemysław Niemiec zawodowy kolarz UAE Team Emirates.

Czytaj więcej

PGE Energia Ciepła podpisała 21 sierpnia Porozumienie Generalne określające zasady współpracy ze swoimi spółkami zależnymi. Celem podpisanego Porozumienia jest zwiększenie efektywności działań w ramach zintegrowanej organizacji, jaką jest Grupa Kapitałowa PGE.

Czytaj więcej

Kilkaset osób wzięło udział w festynie edukacyjnym „Dzień Energetyka - nauka pełna energii” na terenie elektrociepłowni PGE Toruń. Były to pierwsze obchody Dnia Energetyka w toruńskiej elektrociepłowni zorganizowane pod marką PGE, w których wziął udział Minister Energii Krzysztof Tchórzewski.

Czytaj więcej

PGE Toruń po raz kolejny  będzie mecenasem jednej z instalacji świetlnych w ramach rozpoczynającego się 21 sierpnia w Toruniu Bella Skyway Festiwal! To jeden z najatrakcyjniejszych i najpopularniejszych festiwali, nie tylko w Toruniu, ale i w Polsce. Organizatorzy spodziewają się ponad 400 tysięcy gości!

Czytaj więcej

Prezes Zarządu PGE Energia Ciepła, Wojciech Dąbrowski, w czwartek, 2 sierpnia, złożył wieniec przy pamiątkowych tablicach znajdujących się w siedzibie Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Odbyły się tam uroczystości związane z obchodami 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i zdobycia przez Powstańców Reduty PWPW

Czytaj więcej

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA zorganizował zbiórkę darów na rzecz Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich.  Ofiarowane przez pracowników wyprawki szkolne, książki, zabawki, środki czystości oraz żywność trafią do najbardziej potrzebujących rodaków za wschodnią granicą.

Czytaj więcej

27 lipca na PGE Narodowym w Warszawie została podpisana wewnątrzgrupowa Umowa o Zarządzanie Rynkiem Mocy GK PGE. Na jej podstawie wszystkie działania związane z rynkiem mocy będą zintegrowane i zarządzane centralnie przez PGE SA.

Czytaj więcej

III Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera to cykliczne wydarzenie, które jest organizowane przez Zielonogórski Ośrodek Kultury. W tym roku odbyło się ono pod hasłem „Ziemia – zielona wyspa we Wszechświecie”.

Czytaj więcej

PGE Toruń zaangażowała się w projekt Lokalne Partnerstwo Urzędu Miasta, związany z poprawą jakości powietrza w Gminie Toruń. Prace Lokalnego Partnerstwa są częścią większego projektu realizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju pt.: „Partnerska Inicjatywa Miasta".

Czytaj więcej