Aktualności

Filtry

W ramach projektu „Tablice Pamięci” 5 października o godzinie 15:30 w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie odbędzie się koncert „Miasto Pamięci”. Na scenie wystąpią Bartas Szymoniak, Piotr Karpienia oraz zespół Luxtorpeda.

Czytaj więcej

Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Gorzowie Wielkopolskim, należąca do Grupy PGE, podpisała umowy stypendialne z piątką najlepszych uczniów patronackich klas w zawodach technik energetyk oraz technik automatyk Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim. Wsparcie kształcenia realizowane jest w ramach projektu „Energetyczna Kariera” realizowanego przez PGE Energia Ciepła.

Czytaj więcej

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE,  lider ciepłownictwa w Polsce, rozpoczęła kampanię informacyjno-edukacyjną skierowaną do mieszkańców, jak prawidłowo przygotować się do odbioru ciepła oraz jak oszczędzać ciepło w sezonie grzewczym i w ten sposób dbać o środowisko.

Czytaj więcej

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, która jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji oraz  MPEC S.A. w Krakowie, dystrybutor energii cieplnej, posiadający jeden z najbardziej rozbudowanych systemów ciepłowniczych w kraju - zawarły dwie umowy, które wzmacniają dotychczasową współpracę na linii producent – dystrybutor i pozytywnie wpłyną na dalsze aktywne kształtowanie rozwoju rynku ciepła sieciowego w drugim największym mieście w Polsce.

Czytaj więcej

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, angażuje się w pomoc odbiorcom wrażliwym społecznie  w lokalizacjach, w których ma swoje elektrociepłownie. Realizowany program „Dzielimy się ciepłem” jest elementem społecznego zaangażowania spółki.

Czytaj więcej

Rusza druga edycja ogólnopolskiego programu "Chodź na Łyżwy", którego partnerem jest PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy Kapitałowej PGE. Organizatorem Programu jest Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego, a jego dofinansowanie zapewnia Ministerstwo Sportui Turystyki.

Czytaj więcej

16 września ruszają spotkania informacyjne dla mieszkańców Rybnika poświęcone programowi „Czyste Powietrze”. Spotkania odbędą się we wszystkich dzielnicach miasta. Organizatorem akcji informacyjnej jest Fundacja Ekologiczna „Ekoterm Silesia” przy wsparciu PGE Energia Ciepła i Miasta Rybnika. 

Czytaj więcej

W najbliższą sobotę 7 września, elektrownia PGE Energia Ciepła w Rybniku organizuje festyn rodzinny z okazji Dnia Energetyka. W tym roku po raz pierwszy będzie on połączony z Dniem Otwartym Fundacji PGE Energia Ciepła.

Czytaj więcej

Miasto Gdynia już po raz trzeci zaprasza swoich mieszkańców do przeprowadzenia nieodpłatnych badań kamerą termowizyjną w budynkach wielorodzinnych. Partnerami akcji „Termowizja, czyli jak uszczelnić domowy budżet” są PGE Energia Ciepła - producent ciepła i energii elektrycznej w Gdyni i OPEC Sp. z o.o. – dostawca ciepła do domów i mieszkań.

Czytaj więcej

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, bierze udział w uroczystych Obchodach Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów. Na terenie gorzowskiej elektrociepłowni odbędzie się oficjalne zebranie delegatów Solidarności, a także pokaz filmu „Opór”.

Czytaj więcej

W dniach 21-23 sierpnia 2019 roku na terenie krakowskiej elektrociepłowni PGE Energia Ciepła odbywają się ćwiczenia, których współorganizatorami są Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

Czytaj więcej

Elektrociepłownia Zielona Góra, należąca do PGE Energia Ciepła, spółki z Grupy Kapitałowej PGE,wspiera piknik organizowany przez Aeroklub Ziemi Lubuskiej na terenie lotniska w Przylepie.

Czytaj więcej