Aktualności

Filtry

Prezes Zarządu PGE Energia Ciepła, Wojciech Dąbrowski, w czwartek, 2 sierpnia, złożył wieniec przy pamiątkowych tablicach znajdujących się w siedzibie Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Odbyły się tam uroczystości związane z obchodami 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i zdobycia przez Powstańców Reduty PWPW

Czytaj więcej

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA zorganizował zbiórkę darów na rzecz Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich.  Ofiarowane przez pracowników wyprawki szkolne, książki, zabawki, środki czystości oraz żywność trafią do najbardziej potrzebujących rodaków za wschodnią granicą.

Czytaj więcej

27 lipca na PGE Narodowym w Warszawie została podpisana wewnątrzgrupowa Umowa o Zarządzanie Rynkiem Mocy GK PGE. Na jej podstawie wszystkie działania związane z rynkiem mocy będą zintegrowane i zarządzane centralnie przez PGE SA.

Czytaj więcej

III Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera to cykliczne wydarzenie, które jest organizowane przez Zielonogórski Ośrodek Kultury. W tym roku odbyło się ono pod hasłem „Ziemia – zielona wyspa we Wszechświecie”.

Czytaj więcej

PGE Toruń zaangażowała się w projekt Lokalne Partnerstwo Urzędu Miasta, związany z poprawą jakości powietrza w Gminie Toruń. Prace Lokalnego Partnerstwa są częścią większego projektu realizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju pt.: „Partnerska Inicjatywa Miasta".

Czytaj więcej

W Gdyni powietrze niebawem będzie  jeszcze czystsze. Stanie się tak dzięki kolejnym podłączeniom do miejskiej sieci ciepłowniczej. W ramach gdyńskiego Programu Likwidacji Niskiej Emisji, wspieranego przez PGE EC i OPEC na mocy zawartej z Miastem Gdynia umowy zrównoważonego rozwoju, podłączane jest aktualnie osiedle domków jednorodzinnych w dzielnicy Gdynia Orłowo.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Festiwal „Nova Muzyka i Architektura" to letnia impreza muzyczna, której istotą są koncerty w urokliwych miejscach Torunia. Organizatorem wydarzenia jest Toruńska Orkiestra Symfoniczna, a PGE Toruń i PGE Energia Ciepła ponownie zdecydowały się uczestniczyć w przedsięwzięciu jako sponsor.

Czytaj więcej

Ponad 2 km nowych sieci ciepłowniczych, 31 nowoczesnych węzłów ciepłowniczych i uciepłownienie kolejnych rejonów miasta to nowe inwestycje PGE Toruń, zaplanowane do końca września tego roku. Ich celem jest zapewnienie mieszkańcom jeszcze większego bezpieczeństwa i komfortu cieplnego, szczególnie przed nadchodzącym sezonem grzewczym.

Czytaj więcej

W dniach 29-30 czerwca 2018 r. odbyła się V edycja SYMPOZJUM NAUKOWEGO ProEnergo - Możliwości i Horyzonty Ekoinnowacyjności w Warszawie.

Czytaj więcej

27 czerwca 2018 r. PGE Toruń wzięło udział w Seminarium „Aspekty społeczne i zdrowotne likwidacji niskiej emisji”, której organizatorem był Wydział Środowiska i Zieleni Urzędu Miasta Torunia pod patronatem NFOŚIGW. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Gminy Miasta Toruń oraz lokalnych organizacji i instytucji powiązanych lub pracujących na rzecz stanu środowiska w mieście.

Czytaj więcej

W dniach 26- 30 czerwca 2018 r. odbył się XVI turniej Tenisa na Wózkach Wrocław Cup organizowany przez Stowarzyszenie Sportowców Niepełnosprawnych „Aktywni”. W wydarzeniu wzięło udział blisko 60 zawodników z czołówki światowego tenisa we wszystkich kategoriach.

Czytaj więcej

PGE Energia Ciepła, spółka odpowiedzialna za realizację Strategii Ciepłownictwa Grupy PGE, podpisała z władzami Nowego Sącza oraz tamtejszym Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej List Intencyjny zakładający rozwój istniejącego systemu ciepłowniczego i zapewnienie bezpieczeństwa dostaw ciepła w Nowym Sączu.

Czytaj więcej