Ponad 500 gorzowian wzięło udział w Dniu Otwartym na lodowisku

03.03.2020
7305e834c5bc67375f3c02d6db0efd32

Po raz pierwszy w Gorzowie Wielkopolskim PGE Energia Ciepła, należąca do Grupy kapitałowej PGE, zorganizowała Dzień Otwarty na lodowisku Słowianki. 28 lutego we wspólnej zabawie na łyżwach wzięło udział 526 mieszkańców.

Jazda na łyżwach pozytywnie wpływa na nasz organizm. Dlatego cieszymy się, że we współpracy ze Słowianką mogliśmy zaprosić mieszkańców do aktywności fizycznej w miłej i rodzinnej atmosferze. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego będą go dobrze wspominali” - mówi Andrzej Jedut, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim.

W ciągu Dnia Otwartego na lodowisku Słowianki pojawiło się 526 mieszkańców. Oprócz udziału w konkursach, uczestnicy mogli popracować nad swoimi umiejętnościami jazdy na łyżwach pod okiem doświadczonych instruktorów.

Dzień Otwarty został bardzo pozytywnie odebrany przez mieszkańców, którzy odwiedzili lodowisko i skorzystali z przygotowanych atrakcji. W zajęciach nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach oraz w konkursach i animacjach udział wzięło blisko 170 osób. Mamy nadzieję, że wydarzenie, które wspólnie udało nam się zorganizować na stałe wpisze się w kalendarz imprez gorzowskiego lodowiska” – powiedziała Renata Wieczorek z Zespołu Marketingu i Organizacji Imprez Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego "Słowianka".

Dzień Otwarty został zorganizowany w ramach prowadzonych przez PGE Energia Ciepła działań wspierających aktywność sportową na łyżwach. Spółka prowadzi we współpracy z Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Figurowego program „Chodź na łyżwy”. Jego ideą jest nauka i popularyzacja jazdy na łyżwach jako zimowej dyscypliny sportowej. Program realizowany jest w lokalizacjach, w których PGE Energia Ciepła prowadzi swoją działalność. Zajęcia odbywają się także na PGE Narodowym w ramach Zimowego Narodowego w Warszawie.

wróć do Aktualności