PGE Energia Ciepła w Rybniku zaprasza na Festyn rodzinny z okazji Dnia Energetyka oraz Dzień Otwarty Fundacji PGE Energia Ciepła

06.09.2019
d6521b664de66e728cefa30711cebed3

W najbliższą sobotę 7 września, elektrownia PGE Energia Ciepła w Rybniku organizuje festyn rodzinny z okazji Dnia Energetyka. W tym roku po raz pierwszy będzie on połączony z Dniem Otwartym Fundacji PGE Energia Ciepła.

Corocznie obchodzony Dzień Energetyka jest okazją do celebrowania pracy osób związanych zawodowo z branżą energetyczną. Przy tej okazji elektrownia przygotowała atrakcje dla mieszkańców Rybnika. Jedną z nich jest festyn rodzinny, który odbywa się na terenach zielonych Fundacji PGE Energia Ciepła.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania – mówi Wojciech Sobczak, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział w Rybniku – Tegoroczne wydarzenie będzie odbywać się pod hasłem sportu. Jak co roku przygotowaliśmy dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Mamy nadzieję, że będzie to okazja do wspólnej zabawy i spędzenia czasu w rodzinnym gronie.   

W części plenerowej festynu przewidziano zawody oraz konkurencje sportowe dla dzieci i dorosłych. Na najmłodszych będzie czekać zadaszone miasteczko zabaw. Wszyscy chętni będą mogli także nauczyć się jazdy na desce do windsurfingu na specjalnym torze wodnym. Dodatkowo w trakcie części festynowej zaplanowano występy i pokazy estradowe.

Po raz pierwszy festyn z okazji Dnia Energetyka połączony jest z Dniem Otwartym Fundacji PGE Energia Ciepła.

Cieszymy się, że w tym roku możemy połączyć siły i wspólnie zorganizować wydarzenie bogate w atrakcje - mówi Robert Osóbka, prezes zarządu Fundacji PGE Energia Ciepła - Fundacja w tym dniu zaprasza do swoich obiektów, które czynne będą od rana do godziny 22.00, gdzie za symboliczną złotówkę będzie można skorzystać z dostępnych zajęć. Na naszych gości będą czekały strefy basenu, relaksu, sauny, siłowni oraz fitnessu.

Wszystkich gości zapraszamy do obiektów Fundacji w godzinach od 6.00 do 22.00, a na część plenerową od godz. 14.00 do 22.00.

Program imprezy

6.00 – 22.00 – wstęp do obiektów Fundacji PGE Energia Ciepła

14.00 – 22.00 – część plenerowa imprezy:

  • sportowe konkursy dla dzieci i dorosłych,
  • tor wodny do nauki windsurfingu,
  • skakańce dla najmłodszych,
  • pokazy sekcji sportowych,
  • występy sceniczne zespołów muzycznych,
  • zabawa przy muzyce tanecznej,

Więcej informacji na stronach:

www.pgeenergiaciepla.pl oraz www.fundacjapgeenergiaciepla.pl