• Nocne zwiedzanie elektrociepłowni PGE Toruń w ramach akcji „Poznaj region z przewodnikiem”

  19.02.2020

  PGE Toruń, spółka należąca do PGE Energia Ciepła z Grupy Kapitałowej PGE, to producent ciepła i energii elektrycznej oraz dostawca ciepła sieciowego do ponad 100 tys. toruńskich mieszkań. Spółka po raz drugi dołączyła do akcji Urzędu Marszałkowskiego „Poznaj region z Przewodnikiem”. 29 lutego mieszkańcy będą mogli zwiedzić toruńską elektrociepłownię i poznać tajniki produkcji energii elektrycznej i ciepła w niecodziennej, bo nocnej, scenerii.

  Więcej
 • PGE Energia Ciepła zaprasza na rodzinne łyżwy w Bydgoszczy

  17.02.2020

  W najbliższą sobotę na bydgoskim lodowisku Torbyd odbędzie się Dzień Otwarty, zorganizowany przez PGE Energia Ciepła. Tego dnia każdy będzie mógł spróbować swoich sił w jeździe na łyżwach pod okiem doświadczonych instruktorów. Zorganizowane zajęcia są bezpłatne.

  Więcej
 • PGE Energia Ciepła pracuje bezpiecznie

  14.02.2020

  Zero wypadków przy pracy to cel PGE Energia Ciepła w obszarze bezpieczeństwa pracy. Spółka, należąca do Grupy Kapitałowej PGE, realizuje rocznie kilkadziesiąt działań w różnych obszarach budujących kulturę bezpieczeństwa pracowników, ale również podwykonawców i dostawców. Efektem jest wysoka świadomość w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz bardzo dobre wyniki BHP w naszych elektrociepłowniach.

  Więcej

Spółki i Oddziały

Ciekawostki

Walczymy z niską emisją poprzez przyłączanie do miejskich sieci ciepłowniczych nowych odbiorców w miastach, w których produkujemy ciepło z jednostek kogeneracyjnych.

pgeenergiaciepla_site