Krakowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła partnerem Krakowskiego Festiwalu Filmowego

30.05.2022
1f10300925cce2c8868ac53e5da479e8

29 maja rozpoczął się 62. Krakowski Festiwal Filmowy. PGE Energia Ciepła z Grupy Kapitałowej PGE po raz kolejny została partnerem Festiwalu.

Krakowski Festiwal Filmowy to coroczne święto kina i jeden z najstarszych festiwali filmów dokumentalnych, animowanych i krótkometrażowych. PGE Energia Ciepła jest partnerem plenerowych pokazów filmu „Dźwięki muzyki", które zaplanowano od 30 maja do 2 czerwca.

- PGE Energia Ciepła aktywnie włącza się w upowszechnianie kultury w Polsce,czego najlepszym dowodem jest nasza wieloletnia obecność i współpraca przy organizacji Krakowskiego Festiwalu Filmowego – dumy miasta Krakowa. Cieszymy się, że po raz kolejny mamy okazję wspierać  tak wspaniałe wydarzenie  – powiedział Mariusz Michałek, dyrektor krakowskiej elektrociepłowni.

Festiwalowe dni to świetna okazja, żeby zobaczyć ponad 180 filmów z Polski i z całego świata. Krakowski Festiwal Filmowy to nie tylko kino, to także wiele wydarzeń towarzyszących, takich jak wystawy, koncerty, pokazy plenerowe czy spotkania z twórcami.

 

Pełny program festiwalu: https://www.krakowfilmfestival.pl/.