Elektrociepłownia Zielona Góra kontynuuje współpracę z Lechią Zielona Góra

14.07.2022
0fae07c6f4d2eac41b2f1e3abbfce65a

Elektrociepłownia „Zielona Góra”, należąca do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, przedłużyła współpracę z Lechią Zielona Góra. Wsparcie w ramach nowej umowy sponsoringowej pozwoli na dalszy rozwój młodzieżowej piłki nożnej w Zielonej Górze.

Lechia Zielona Góra systematycznie od kilku lat organizuje szkolenia sportowe dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej przy pomocy fachowej kadry trenersko – instruktorskiej. Poprzez swoją działalność zrzesza i aktywizuje dzieci i młodzież predysponowane do uprawiania dyscypliny w ramach działalności klubu sportowego.

Patronatem objęto drużyny młodzieżowe, które w sezonie 2022/23 będą brały udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorów.

- Wspieramy rozwój młodzieżowego sportu w Zielonej Górze od lat. Osiągane przez młodych zawodników wyniki pokazują, że dzięki naszemu umożliwiamy im dalszy rozwój i pomagamy im osiągać jeszcze lepsze wyniki - mówi Radosław Czapski, Prezes Zarządu Elektrociepłowni „Zielona Góra”.

- Obecną umowę w zakresie szkolenia najzdolniejszej piłkarskiej młodzieży w regionie traktujemy poniekąd jako kontynuację kilkuletniej już, owocnej współpracy. Cieszymy się nie tylko z faktu, że wspólnie wychowujemy kadry juniorskie, które już z powodzeniem debiutują w drużynach seniorskich ale także z tego, że tak szanowany Partner dostrzega wartość marketingową w naszych działaniach na rzecz promowania sportu i prozdrowotnych postaw wśród dzieci z Zielonej Góry i województwa - podkreśla Dyrektor Marketingu Konrad Komorniczak.