Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Rzeszowie udzieliła wsparcia młodzieżowemu klubowi sportowemu KORONA RZESZÓW

29.09.2020
7be933bfd25b781b862944f8745b4fd1

Rzeszowska elektrociepłownia oraz Klub Sportowy Korona Rzeszów, 22 września zawarły umowę sponsoringową. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody oraz turnieje sportowe. Finansowe wsparcie da możliwość dalszego rozwoju i pomoże w osiągnięciu sportowych sukcesów.

Klub sportowy KORONA RZESZÓW jest organizatorem zajęć sportowych, treningów oraz zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży z osiedla Załęże. Zajęcia sportowe wśród dzieci i młodzieży prowadzone są przez kadrę trenerów i instruktorów. Działalność klubu zrzesza i aktywizuje dzieci oraz młodzież uprawiające piłkę nożną, zachęcając je do rozwijania sportowej pasji.

Rzeszowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła kolejny już raz udzieliła wsparcia finansowego dla zaprzyjaźnionego klubu. Dzięki temu, zorganizowano turniej  piłki nożnej  dla dzieci i młodzieży. W trakcie „Wrześniowego  turnieju”, który odbył się w dniach 23 –24 września, dodatkowo wręczono  nagrodę  dla dzieci w wieku 10 do 12 lat – Puchar Dyrektora Oddziału. 

- PGE Energia Ciepła angażuje się w działania sportowe wspierające lokalne społeczności, tym bardziej jeśli są to działania skierowane do dzieci i młodzieży. Nasza elektrociepłownia od lat wspiera i dopinguje młodych sportowców, którzy są wzorem i inspiracją dla innych, szczególnie młodych pasjonatów sportu. Bardzo się cieszymy, że możemy uczestniczyć w rozwoju sportowym najmłodszych rzeszowian. Jestem przekonany, że Klub KORONA RZESZÓW doskonale wykorzysta wsparcie udzielone przez nasz oddział . – powiedział Tadeusz Kępski, dyrektor techniczny PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie.

Elektrociepłownia wspiera finansowo dzieci i młodzież z klubu KORONA już od wielu lat. Dzięki współpracy zawodnicy klubu mogą systematycznie brać udział w treningach, meczach i turniejach. Zajęcia szkoleniowe dla dzieci i młodzieży odbywają się na stadionie piłkarskim oraz w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 na osiedlu Załęże, które sąsiaduje z siedzibą rzeszowskiej elektrociepłowni.

- Z wielką przyjemnością kontynuujemy współpracę z PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie, która  zadeklarowała wsparcie dla prowadzonej przez nas działalności sportowej wśród dzieci i młodzieży z klubu sportowego KORONA RZESZÓW. Z ogromną satysfakcją śledzę zaangażowanie sportowe naszych zawodników. Mają pasję, hart ducha, ogromny zapał i wytrwałość, aby realizować sportowe marzenia. Wsparcie udzielone przez PGE Energia Ciepła przyczyni się do ich realizacji – powiedział Tadeusz Świgoń, Prezes Klubu Sportowego KORONA RZESZÓW.