Tablice Pamięci - wystawa online

Na stronie www.tablicepamieci.pl można zwiedzać online wystawę „Tablice Pamięci” w ramach ogólnopolskiej kampanii #zostańwdomu. Wirtualna wystawa jest częścią projektu „Tablice Pamięci”. 

Wystawa (w wersji polskiej i angielskiej) została przeniesiona do sieci i jest już dostępna w wersji online na stronie internetowej www.tablicepamieci.pl, a także w aplikacji mobilnej „Tablice Pamięci”, która dostępna jest w sklepie Google Play oraz App Store.

Wystawa online jest jednym z wielu działań realizowanych przez PGE Energia Ciepła w ramach projektu „Tablice Pamięci”.  Projekt zainicjowany w 2018 roku we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej został objęty patronatem wicepremiera, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. Piotra Glińskiego, a także patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej. Głównym celem przedsięwzięcia jest umieszczenie informacji w języku angielskim i polskim obok ocalałych 167 tablic Karola Tchorka w Warszawie, które znajdują się w miejscach przeprowadzonych egzekucji.

pgeenergiaciepla_site