W PGE Energia Ciepła od kilku lat umożliwiamy studentom zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych w ramach praktyk. Na praktyki zapraszamy studentów niemal wszystkich kierunków i lat studiów, spełniających wymagania określone w ogłoszeniach. W ciągu roku zapraszamy na bezpłatne praktyki. Natomiast w wakacje zachęcamy do udziału w programie płatnych Praktyk Letnich.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i realizować projekty pod okiem doświadczonych pracowników PGE EC Polska, uważnie obserwuj naszą zakładkę z ofertami pracy.

Czym wyróżniają się praktyki w PGE EC Polska? W ręce praktykantów – studentów i świeżo upieczonych absolwentów – oddaje projekty związane ze specyfiką konkretnego obszaru w firmie. Każdy z nich wymaga wykonania zadań, za które to praktykant jest odpowiedzialny. Nikt nie zostaje sam ze swoim projektem – każdy uczestnik programu realizuje go pod okiem opiekuna, doświadczonego pracownika firmy, który staje się mentorem. Ciekawią nas Twoje pomysły i to, kim jesteś.

Oferujemy praktyki w różnych obszarach naszej działalności. Wybierz ten technologiczny lub biznesowy, w zależności od Twoich zainteresowań, doświadczenia i pasji.

Zdobywaj doświadczenie w jednej z największych firm energetycznych w Polsce i skieruj swoją karierę we właściwym kierunku.

pgeenergiaciepla_site