Jazda na łyżwach pozytywnie wpływa na nasz organizm. Dlatego cieszymy się, że we współpracy ze Słowianką mogliśmy zaprosić mieszkańców do aktywności fizycznej w miłej i rodzinnej atmosferze. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego będą go dobrze wspominali” - mówi Andrzej Jedut, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim.

W ciągu Dnia Otwartego na lodowisku Słowianki pojawiło się 526 mieszkańców. Oprócz udziału w konkursach, uczestnicy mogli popracować nad swoimi umiejętnościami jazdy na łyżwach pod okiem doświadczonych instruktorów.

Dzień Otwarty został bardzo pozytywnie odebrany przez mieszkańców, którzy odwiedzili lodowisko i skorzystali z przygotowanych atrakcji. W zajęciach nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach oraz w konkursach i animacjach udział wzięło blisko 170 osób. Mamy nadzieję, że wydarzenie, które wspólnie udało nam się zorganizować na stałe wpisze się w kalendarz imprez gorzowskiego lodowiska” – powiedziała Renata Wieczorek z Zespołu Marketingu i Organizacji Imprez Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego "Słowianka".

Dzień Otwarty został zorganizowany w ramach prowadzonych przez PGE Energia Ciepła działań wspierających aktywność sportową na łyżwach. Spółka prowadzi we współpracy z Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Figurowego program „Chodź na łyżwy”. Jego ideą jest nauka i popularyzacja jazdy na łyżwach jako zimowej dyscypliny sportowej. Program realizowany jest w lokalizacjach, w których PGE Energia Ciepła prowadzi swoją działalność. Zajęcia odbywają się także na PGE Narodowym w ramach Zimowego Narodowego w Warszawie.

pgeenergiaciepla_site