• PGE Toruń oferuje coś więcej niż tylko ciepło

  13.02.2019

  PGE Toruń, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, produkuje i dostarcza energię elektryczną i ciepło sieciowe do ponad 100 tysięcy mieszkańców. Poza swoją podstawową działalnością, wspiera także toruńskie wydarzenia i inicjatywy z obszaru kultury, edukacji, sportu oraz środowiska naturalnego, w tym te mające na celu poprawę stanu powietrza w mieście. W 2018 roku łączna kwota, jaką PGE Toruń wsparła lokalne wydarzenia oraz instytucje wyniosła blisko 250 tys. zł.

  con-fuoco-m-24-1.jpg
 • PGE Energia Ciepła zyskuje nowych klientów w ramach programu „Ciepła woda użytkowa”

  12.02.2019

  Pracownicy departamentu handlu PGE Energia Ciepła w Krakowie dzielą się posiadaną wiedząi  doświadczeniem, oraz pozyskują nowych klientów. W lutym wdrożono unikatowy w skali kraju program – spotkania dla zarządców nieruchomości.

 • PGE Energia Ciepła partnerem ogólnopolskiego programu „Chodź na Łyżwy”

  06.02.2019

  PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, będzie partnerem programu „Chodź na łyżwy”, którego celem jest popularyzacja łyżwiarstwa figurowego wśród uczniów szkół podstawowych. Organizatorem Programu jest Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego, a dofinansowanie pierwszej edycji, która rozpoczęła się we wrześniu 2018 r., zapewniło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 • PGE Energia Ciepła partnerem 15. Międzynarodowej Konferencji „Termiczne Przekształcanie Odpadów”

  31.01.2019

  W dniach 29-31 stycznia odbyła się w Rzeszowie konferencja pt. “Termiczne Przekształcanie Odpadów”, poświęcona perspektywie wykorzystania paliwa z odpadów i ich lokalnemu zagospodarowaniu. Wydarzeniem wieńczącym konferencję było zwiedzanie Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w Elektrociepłowni PGE Energia Ciepła w Rzeszowie.

 • KOGENERACJA wspiera działania edukacyjne dla najmłodszych w ramach projektu „Razem zmieniamy świat”

  18.01.2019

  Blisko 3000 dzieci uczestniczyło w minionym roku w zajęciach realizowanych przez Fundację L’Arche Wspólnota we Wrocławiu, które sfinansował Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA, spółka należąca do PGE Energia Ciepła, będąca częścią Grupy Kapitałowej PGE. Celem zajęć było przełamanie tabu związanego z niepełnosprawnością.

pgeenergiaciepla_site