• Nocne zwiedzanie elektrociepłowni PGE Toruń w ramach akcji „Poznaj region z przewodnikiem”

  19.02.2020

  PGE Toruń, spółka należąca do PGE Energia Ciepła z Grupy Kapitałowej PGE, to producent ciepła i energii elektrycznej oraz dostawca ciepła sieciowego do ponad 100 tys. toruńskich mieszkań. Spółka po raz drugi dołączyła do akcji Urzędu Marszałkowskiego „Poznaj region z Przewodnikiem”. 29 lutego mieszkańcy będą mogli zwiedzić toruńską elektrociepłownię i poznać tajniki produkcji energii elektrycznej i ciepła w niecodziennej, bo nocnej, scenerii.

 • PGE Energia Ciepła zaprasza na rodzinne łyżwy w Bydgoszczy

  17.02.2020

  W najbliższą sobotę na bydgoskim lodowisku Torbyd odbędzie się Dzień Otwarty, zorganizowany przez PGE Energia Ciepła. Tego dnia każdy będzie mógł spróbować swoich sił w jeździe na łyżwach pod okiem doświadczonych instruktorów. Zorganizowane zajęcia są bezpłatne.

  lyzwy_bydgoszcz.jpg
 • PGE Energia Ciepła pracuje bezpiecznie

  14.02.2020

  Zero wypadków przy pracy to cel PGE Energia Ciepła w obszarze bezpieczeństwa pracy. Spółka, należąca do Grupy Kapitałowej PGE, realizuje rocznie kilkadziesiąt działań w różnych obszarach budujących kulturę bezpieczeństwa pracowników, ale również podwykonawców i dostawców. Efektem jest wysoka świadomość w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz bardzo dobre wyniki BHP w naszych elektrociepłowniach.

  grafika_bhp_pge-energia-ciepla-pracuje-bezpiecznie.jpg
 • Posłuchaj dźwięków krakowskiej elektrociepłowni PGE Energia Ciepła w projekcie „Sounds Of Changes”

  13.02.2020

  Jak brzmi chłodnia kominowa, silnik pompy chłodzącej czy turbogenerator? Dźwięki nagrane w krakowskiej elektrociepłowni PGE Energia Ciepła można odsłuchać na stronie projektu Sounds of Changes realizowanego przez Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

  krajobraz-dzwiekowy-elektrocieplowni-fot.-pge-energia-ciepla.jpg
 • PGE Energia Ciepła w Bydgoszczy wytwarza i dostarcza ciepło, pamiętając o środowisku

  13.02.2020

  PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Bydgoszczy, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, wytwarza ciepło i energię elektryczną dla Bydgoszczy w procesie wysokosprawnej i efektywnej kogeneracji. W trosce o jakość powietrza urządzenia są systematycznie modernizowane oraz na bieżąco monitorowane w celu stałego zmniejszania wpływu na otoczenie.

  infografika_pge-energia-ciepla-w-bydgoszczy-wytwarza-i-dostarcza-cieplo-pamietajac-o-srodowisku.jpg
pgeenergiaciepla_site