Informujemy, że od 2020 roku PGE Energia Ciepła korzysta tylko z portalu zakupowego Grupy Kapitałowej PGE - SWPP2, na którym publikowane są wszystkie postępowania publiczne i niepubliczne. Przeglądanie ogłoszeń możliwe jest po kliknięciu w linki umieszczone poniżej.

 

 

Informujemy, że aby wziąć udział w postępowaniach na portalu zakupowym SWPP2 należy być zarejestrowanym użytkownikiem. Rejestracja następuje za pośrednictwem witryny OnePlace firmy Marketplanet, która jest integralną częścią platformy zakupowej (SWPP2). 

Link www.oneplace.marketplanet.pl/rejestracja?supplier=PGE umożliwia bezpłatną, wstępną rejestrację Państwa firmy na platformie zakupowej Marketplanet OnePlace. Aby uzyskać pełny dostęp do procesów zakupowych i zamówieniowych Grupy Kapitałowej PGE w przyszłości, niezbędna jest rejestracja na Marketplanet OnePlace lub kontakt z biurem obsługi klienta OnePlace pod numerem +48 22 576 87 90.

Informujemy, iż od 1 kwietnia 2020 r. portal zakupowy eB2B, który był używany w latach 01.2014 – 04.2020 został wyłączony:

 

pgeenergiaciepla_site